Jdi na obsah Jdi na menu

 

Máš zajímavý nápad, který by jsi rád-a zrealizoval-a, ráda by jsi byla model-ka a chtěl-a by jsi profesionální fotografie a nemáš na ně peníze..?

 

1. Jsi pohledná/ý a chtěl/a by sis vyzkoušet fotografování v ateliéru nebo v přírodě a jsi ochotná/ý fotit formou TFP (tedy fotky za strávený čas) zkus mne kontaktovat a sděl mi tvou představu. Ideálně formou emailu a nezapomeň přiložit foto, alespoň obličeje. A uvidíme, pokud mne tvůj nápad osloví, domluvíme si zchůzku, kde pořešíme co kdy a kde nafotíme.  Výsledné fotografie budou použity pro mou prezentaci, nebo v budoucnu pro výstavu mích prací či zde na mých stránkách, nebo nikde, to už si určím sám.

2.  Jsi li jednotlivec, nebo skupina lidí, a máš/te li zajímavý koncept, ke kterému potřebujete fotografa a nemáš/te li na to peníze, nebo vůbe žádne i zde je možno mne kontaktovat, pokud schledám projekt za zajímavý, můžeme se dohodnout, vždy však za podmínky že výsledné fotografie mohu použít dle svého uvážení, případně dle oboustranné písemné dohody, která bude vyhotovena předem (vyhotovím sám, nebo společnými sylami...). Možný vzor zde:

 

Máš/te li zájem o spolupráci, zde kontakt: svanda.email@gmail.com