Jdi na obsah Jdi na menu

Vaše fotky, Váš příběh.
Profesionální  řešení pro svatební fotografii

Kompletní řešení pro Vaše workflow

1. Digitální náhled Svatební fotoknihy nebo jiného produktupokus-1.jpg

 Díky našemu rozhraní s inovativní funkcí Sdílení můžete svým klientům jedním klikem poslat náhled svatební fotoknihy. Klient může do komentářů dopsat požadavky na změny, nebo knihu odsouhlasit. Vše probíhá na našicSlužba je, samozřejmě, zcela zdarma.
Prohlédněte si knihu Miss ČR Lucie Křížkové/Váchové a uvidíte, jak PIKLIO sdílení funguje! Prohlédnout >>2. Online prodej Svatební fotoknihy nebo jiného produktu
Náš inovativní nástroj Sdílení umožňuje nejen náhled produktu, ale i jeho prodej.
Na svatbě není jen ženich a nevěsta, ale i desítky svatebčanů, kteří by také rádi fotoknihu získali. Stačí jim odeslat link na sdílenou PIKLIO fotoknihu, u které jedním kliknutím aktivujete možnost "Koupit". Kdokoliv z oslovených pak může kdykoliv knihu (obraz, kalendář…) koupit.
Vy, jako autor dostáváte od nás sjednanou provizi. Zcela automaticky, nemusíte se vůbec o nic starat.
3. Doprava na libovolné místo
v rámci logistiky PIKLIO
Pokud vytvoříte pro své klienty fotoknihu, nemusíte se starat nejen o výrobu, ale ani o rozeslání na různé adresy. U každé objednávky stačí jen uvést adresu klienta a zbytek zařídíme my.
Chcete odeslat více knih na více různých adres? Není problém. Vše pro Vás zařídíme a navíc bez jakéhokoliv příplatku.
4. Profesionálně zabalené zboží
Obal je první dojem. První dojem je velmi důležitý. Proto v PIKLIO klademe velký důraz na balení zakázek.
Každá jednotlivá zakázka je po kontrole kvality zabalena do zcela čiré ochranné folie a zalepena. Následně je vložena do naší vlastní, na zakázku vyrobené krabice s několika ochrannými prvky. K zakázce je přiložen dále dárkový poukaz od PIKLIO. Krabice je nakonec vložena do čiré, silné ochranné folie, která ochrání zakázku nejen před mechanickým poškozením, ale i před vlhkostí, sněhem, blátem…
Každá Vaše zakázka se tak dostane k vašemu klientovi vždy v perfektním stavu.


Máte zájem o spolupráci nebo více informací? Kontaktujte nás na svatby@piklio.comVíce o profesionální řadě PIKLIO

Ať jste pokročilý amatér hledající nadstandardní tisk svých fotek, nebo profesionál, požadující nekompromisní kvalitu výstupu pro své zakázky, PIKLIO nabízí pokrokové tiskové technologie, věrné barevné podání výstupu, prémiové materiály, široký barevný gamut a v neposlední řadě i vysokou odolnost a UV stabilitu výrobků označených PROFI a Exclusive.Fotokniha s oboustranným tiskem na fotopapír

Dokážeme oboustranně potisknout fotopapír a tedy vyrobit fotoknihu v naprosto špičkové kvalitě. Naše tisková technologie používá pokročilou CMYK technologii rozšířenou o proměnnou velikost tiskového bodu v 6ti stupních.Díky této technologii spojené s optimalizovanou absorpcí toneru značkového fotopapíru lze dosáhnout velmi jemných detailů, přechodů a širokého rozsahu barev. Zároveň lze výjimečně dobře reproudukovat černobílé fotografie.Na rozdíl od běžně používaných barev, mají námi využívané tonery vylepšenou molekulární strukturu tak, aby výrazně lépe odolávaly vlivu ozonu a UV záření.


Obrazy na fotoplátně - tisk až deseti barvami!

Řadu PROFI tiskneme na prémiové plátno HP Collector Satin Canvas technologií Epson s deseti barvami. V rozlišení až 1440x1440DPI tiskneme nejen ve CMYKu, ale navíc máme k dispozici světle fialovou, světle azurovou, světle černou a oranžovou barvu a dále (což je vyjímečné) i bílou a metalický inkoust.Tisk na plátno tak dosahuje maximálně hladké gradace tónů díky použití světlých barev, včetně světle černé, která vylepšuje neutrální podání šedé. Ať již tedy tisknete obraz plný zářivých barev, nebo reprodukci černobílé fotografie, výsledek bude vždy nad očekávání.

K dispozici od 16. 9. 2013.


Plakáty - vysoké tiskové rozlišení na různých materiálech

Kromě standardní verze plakátu, tištěné na 150gsm křídový papír nabízíme v řadě PROFI tisk plakátů na:
saténový fotopapír o gramáži 253 gsm
matný fotopapír o gramáži 210gsm
odolný banner / Tyvek od společnosti DuPont v gramáži 140gsm a tloušťce 330µm. Tento materiál je i s potiskem vodě odolný a nelze jej běžným způsobem roztrhnout.Tisk probíhá na stejné desetibarevné technologii jako tisk obrazů PROFI a tedy i u plakátů můžete očekávat maximální rozsah barev, jemné přechody a perfektní reprodukce černobílých motivů.

K dispozici od 16. 9. 2013.


Copyright © 2013 piklio.comO nás | KONTAKTY | Blog

Fotoknihy, kalendáře, plakáty, obrazy, přání nebo sešity z vašich vlastních fotek. Online služba, bez nutnosti instalace programu. Nízké ceny, kvalitní výroba, digitální tisk. Široká nabídka formátů i designů jednotlivých fotoproduktů. Rychlé dodání po celé Evropě, ekologické balení.

Dodací podmínky | Obchodní podmínky |, Ochrana osobních údajů
Produkty
Fotokniha
Kalendář
Fotky
Obraz
Plakát
Přání
Blok
Služby
Moje projekty
Dárkové certifikáty

Ceníky
Ceník produktů
Doprava a platby


Helpdesk
Jak se k nám dostanete
Časté dotazy (FAQ)
Kontaktní formulář

 

 

Náhledy fotografií ze složky 1. Svatby